همیشه بازار آمریکا میلادی گلدمن ساکس

همیشه: بازار آمریکا میلادی گلدمن ساکس سال میلادی اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار اجتماعی احتمال ریزش بهمن در جاده‌های کوهستانی ، افزایش تدریجی دما در کشور

مدیر پیش‌بینی و هشدار سریع شرکت هواشناسی با بیان اینکه در سه روز آینده روند زیاد کردن تدریجی دما در اغلب مناطق کشور انتظار می‌رود، گفت: البته همچنان به علت دمای

احتمال ریزش بهمن در جاده‌های کوهستانی ، افزایش تدریجی دما در کشور

افزایش تدریجی دما در کشور/احتمال ریزش بهمن در بزرگراه های کوهستانی

عبارات مهم : بزرگراه

مدیر آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی با بیان اینکه در سه روز آینده روند زیاد کردن تدریجی دما در اغلب مناطق کشور انتظار می رود، گفت: البته همچنان به علت دمای زیرصفر در اکثر مناطق نیمه شمالی کشور امکان یخ زدگی معابر عمومی و بزرگراه های بین شهری وجود دارد و در این مدت احتمال ریزش بهمن به باعث انباشت برف در مناطق برف گیر بزرگراه های کوهستانی آینده نگری می شود.

احد وظیفه در گفت وگو با ایسنا، راجع به اوضاع آب وهوایی کشور طی سه روز آینده، گفت: براساس تحلیل آخرین نقشه های پیشیابی هواشناسی با عبور موجی از نوار شمالی کشور امروز، پنجشنبه در استان های مازندران و گلستان و از آخرهای وقت امروز و روز جمعه در خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی بارش های پراکنده آینده نگری می شود. همچنین امروز در بخش هایی از شمال شرق کشور وزش باد نیز آینده نگری شده است است.

احتمال ریزش بهمن در جاده‌های کوهستانی ، افزایش تدریجی دما در کشور

وی افزود: در سه روز آینده روند زیاد کردن تدریجی دما در اغلب مناطق کشور انتظار می رود، ولی همچنان به علت دمای زیرصفر در اکثر مناطق نیمه شمالی کشور امکان یخ زدگی معابر عمومی و بزرگراه های بین شهری وجود دارد و در این مدت احتمال ریزش بهمن به باعث انباشت برف در مناطق برف گیر بزرگراه های کوهستانی آینده نگری می شود. همچنین از امروز تا اوایل وقت روز شنبه مناطق مرکزی و شرقی خلیج فارس به باعث وزش باد شدید مواج است.

وظیفه راجع به اوضاع آب و هوایی پایتخت طی سه روز آینده اظهار کرد: آینده نگری می شود امروز هوای پایتخت کشور عزیزمان ایران صاف همراه با غبار محلی و در بعد از ظهر همراه با وزش باد باشد. همچنین بیشترین دمای پایتخت کشور عزیزمان ایران امروز شش درجه سانتیگراد و کمترین آن دو درجه سانتیگراد هست. روز جمعه ۱۳ بهمن ماه نیز آسمان پایتخت کشور عزیزمان ایران صاف همراه با غبار محلی بوده و بیشینه و کمینه دما به ترتیب هفت و یک درجه سانتیگراد هست. در روز شنبه ۱۴ بهمن ماه هم هوای پایتخت صاف تا قسمتی ابری و غبارآلود خواهد بود و بیشینه و کمینه دمای هوا به ترتیب هشت و صفر درجه سانتیگراد خواهد شد.

مدیر پیش‌بینی و هشدار سریع شرکت هواشناسی با بیان اینکه در سه روز آینده روند زیاد کردن تدریجی دما در اغلب مناطق کشور انتظار می‌رود، گفت: البته همچنان به علت دمای

واژه های کلیدی: بزرگراه | هوای پایتخت | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs