همیشه بازار آمریکا میلادی گلدمن ساکس

همیشه: بازار آمریکا میلادی گلدمن ساکس سال میلادی اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات تیمم روح بزرگی دارد/ یک ایجنت ایرانی نگذاشت بازیکن مدنظرم به استقلال بیاید ، شفر

سرمربی استقلال گفت که یک ایجنت در کشور عزیزمان ایران از کشور خود بد گفته تا بازیکن مدنظر آبی‌ها از آمدن به کشور عزیزمان ایران پشیمان شود.

تیمم روح بزرگی دارد/ یک ایجنت ایرانی نگذاشت بازیکن مدنظرم به استقلال بیاید ، شفر

شفر: تیمم روح بزرگی دارد/ یک ایجنت ایرانی نگذاشت بازیکن مدنظرم به استقلال بیاید

عبارات مهم : ایران

سرمربی استقلال گفت که یک ایجنت در کشور عزیزمان ایران از کشور خود بد گفته تا بازیکن مدنظر آبی ها از آمدن به کشور عزیزمان ایران پشیمان شود.

به گزارش ایسنا، وینفرد شفر بعد از پیروزی چهار بر صفر تیمش برابر پارس جنوبی جم گفت: امروز بسیار خوشحالم. دیروز اگر یادتان باشد راجع به پرسشها تاکتیکی حرف زدم و گفتم آیا بعضی مواقع جای بازیکنان را عوض می کنم. من عاشق تیم و بازیکنانم هستم.

تیمم روح بزرگی دارد/ یک ایجنت ایرانی نگذاشت بازیکن مدنظرم به استقلال بیاید ، شفر

او افزود: عاشق هوادارانمان هستم ولی امروز کمی ناراحتم. دو بار بازیکنی که من گزینش کردم تا به استقلال بیاید، یک ایجنت از کشور عزیزمان ایران به آن بازیکن یا به یک ایجنت در آن کشور زنگ زده و خیلی صحبت های بدی راجع به کشور عزیزمان ایران و استقلال مطرح کرده هست. دو بازیکن بسیار خوب نیامدند به خاطر صحبت هایی که این آدم راجع به استقلال و کشور عزیزمان ایران کرده بود. این دفعه دوم هست. یک بار هم نامه اش یک مقدار دیر ارسال شد. من دیشب به این بازیکن زنگ زدم. به او گفتم به من اطمینان داشته باش، کشور عزیزمان ایران خیلی قشنگ است و مردم بسیار خوبی دارد و مشکلی جهت تو و همسرت نیست. ولی خانواده این بازیکن به او گفتند به کشور عزیزمان ایران نرو.

سرمربی استقلال اضافه کرد: این بزرگترین مشکلی است که من متوجه نمی شوم آیا یک آدم راجع به کشور خودش این صحبت را مطرح کرده هست. هر دو بازیکن جهت ما بسیار خوب بودند. این بازیکن گفت که یک ایجنت به او زنگ زده و این حرف ها را زده هست. بازیکن اول به من زنگ زد و گفت خانواده من نمی خواهند به کشور عزیزمان ایران بیایم. پنج دقیقه بعد یک مرد جهت من در واتس اپ خبر داد و همان بازیکن را به من معرفی کرد. این را متوجه می شوید؟ این اتفاقی نیست. می خواهم به شما بگویم که این حقیقت است که من در پایتخت کشور عزیزمان ایران بسیار خوشحالم.

سرمربی استقلال گفت که یک ایجنت در کشور عزیزمان ایران از کشور خود بد گفته تا بازیکن مدنظر آبی‌ها از آمدن به کشور عزیزمان ایران پشیمان شود.

او ادامه داد: دوم، شاید همه ندانند این تیم چقدر جهت استقلال خوب است که همه بازیکنان زحمت کشیدند. یک بازیکن تعویض شد و یکی هم روی نیمکت بود و همه عاشق استقلال بودند. بازیکنان ما بیش از 5 هفته است که منتظر پاداش هستند. باید ببینیم جهت سایر بازیکنان چه کاری می توانیم بکنیم. من در کشورهای زیادی بودم و می توانید من را باور کنید. روز گذشته از من سوالی شد و گفتم آیا من را می شناسید؟ این یکی از عالی ترین تیم هاست و روح بزرگی دارد.

شفر راجع به مصاف با پارس جنوبی و بیانات تارتار راجع به داوری گفت: من آدمی نیستم که راجع به بیانات مربی حریف صحبت کنم. من راجع به داوری صحبت نکردم. در بازی قبلی هم این کار را نکردم. داوری کار بسیار مشکل است و خوشحالم داور نیستم. هنگامی که در آلمان و اسپانیا و انگلیس فوتبال را می بینید، خیلی وقت ها هنگامی که تیم ها می بازند راجع به داور صحبت می کنند ولی من راجع به داوری صحبت نمی کنم. نمی دانم پنالتی بود یا نه، هم پنالتی مربوط به خودمان هم پنالتی جهت حریف. در این سه ماه ندیدم داوران بخواهند بد باشند. شاید دفعه بعد شرایط مشابهی جهت ما رخ دهد. ولی داور چیزی است که راجع به اش نمی خواهم صحبت کنم.

او گفت: من در این مدت داور بدی ندیدم. کاری که ما در زمین انجام دادیم، خیلی خوب بود. ما در زمین خیلی خوب بازی کردیم. هر وقت توپ را از دست می دادیم تلاش در متوقف کردن ضد حمله حریف داشتیم. یکبار یک پاس بلند آمد که شماره 20 حریف نتوانست خوش شانس باشد. نمی توانم اسم کسی را بیاورم چون همه در سطح بالایی بازی کردند. جهت قربانی خیلی خوشحالم. او دفعه قبل با چشمان اشک بار از زمین بیرون رفت ولی این بار مثل یک قهرمان بود. من فراموش نمی کنم بازیکنان چه عملکردی دارند. آنها می جنگند. اعتماد به نفس و عملکرد بازیکنان استقلال بسیار خوب بود. آنها دوباره به روال خوب برگشتند.

تیمم روح بزرگی دارد/ یک ایجنت ایرانی نگذاشت بازیکن مدنظرم به استقلال بیاید ، شفر

او درپاسخ به این پرسش که نام ایجنت مورد اشاره که بوده گفت: نمی توانم نام او را بگویم.

سرمربی استقلال راجع به احتمال جذب مهاجم با وجود گلزنی قربانی گفت: ما هنوز مهاجم نیاز داریم. هفته گذشته کسی پرسش نکرد مهاجم می خواهید یا نه و همه گفتند استقلال مهاجم می خواهد. در فوتبال هر وقت ببرید دوستان زیادی دارید ولی در صورت باخت فقط دوستان خوب دارید. ما یک بازیکن با مشخصات قربانی داریم ولی باید توجه داشت که در سه جام بازی داریم. ما مهاجمان بیشتری با خصوصیات قربانی نیاز داریم و شاید عوض کردن سیستم بدهیم. شاید اگر مهاجم نگیریم این پرسش مطرح شود آیا مهاجم نگرفته ایم.

سرمربی استقلال گفت که یک ایجنت در کشور عزیزمان ایران از کشور خود بد گفته تا بازیکن مدنظر آبی‌ها از آمدن به کشور عزیزمان ایران پشیمان شود.

وی راجع به جذب نشدن یازالده، اظهار کرد: هر بازیکنی که بخواهیم جذب کنیم در یک برنامه جامع وارد می کنیم. ریز به ریز عملکرد این بازیکن را مشاهده خواهید کرد. یک بازیکن پشت مهاجم می خواستیم که در لیگ قهرمانان بازی کرده بود و بسیار هم آماده هست. حالا یکی گفته به کشور عزیزمان ایران نمی آیم.

او راجع به اوضاع رحمتی و حسینی در استقلال گفت: بازیکنانم می دانند من با آنها صادق هستم. رحمتی جهت بازی در جام حذفی نمی تواند فقط با تمرین به میدان برود بلکه باید چند بازی انجام دهد. اگر خوب باشد در فینال هم بازی می کند اگر هم نباشد که حسینی در حذفی هم بازی می کند. خوشحالم دو دروازه بان خوب داریم. در رختکن رحمتی و حسینی هم دیگر را در آغوش گرفتند و اگر می شد از آن تصویر می گرفتم و به شما نشان می دادم. شاید جهت حسینی طبیعی نباشد روی نیمکت بنشیند ولی او از عالی ترین های کشور عزیزمان ایران هست. کی روش هم این را می داند و او به جام جهانی می رود.

تیمم روح بزرگی دارد/ یک ایجنت ایرانی نگذاشت بازیکن مدنظرم به استقلال بیاید ، شفر

سرمربی استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا با اسماعیلی درگیری ای داشته هست، گفت: من پاسخی به شایعات نمی دهم. هر شایعه ای می تواند جهت فردا مطرح شود ولی من به آن جواب نمی دهم.

او راجع به تعویض جپارف عنوان کرد: یک مقدار گرفتگی داشت. در کشاله او گرفتگی بود و بهتر بود تعویض شود. ما چند روز دیگر بازی بسیار مشکل داریم. هم به سرور و هم به قائدی نیاز دارم. همه باید هر روز به فیزیوتراپی بروند. همه باید آماده باشند.

واژه های کلیدی: ایران | ایرانی | بازیکن | استقلال | بازیکنان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs