همیشه بازار آمریکا میلادی گلدمن ساکس

همیشه: بازار آمریکا میلادی گلدمن ساکس سال میلادی اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات مسئله بدنی فرافکنی و بهانه است ، پاسخ مربی سابق استقلال به شفر

مربی سابق استقلال در تصویر العمل به صحبت‌های سرمربی این تیم بعد از بازی با العین، گفت: تیم «شفر» در تعطیلات نیم فصل وقت بدنسازی داشت و مسئله بدنی زیاد فرافکنی ا

مسئله بدنی فرافکنی و بهانه است ، پاسخ مربی سابق استقلال به شفر

پاسخ مربی سابق استقلال به شفر/ مسئله بدنی فرافکنی و بهانه است

عبارات مهم : العین

مربی سابق استقلال در تصویر العمل به صحبت های سرمربی این تیم بعد از بازی با العین، گفت: تیم «شفر» در تعطیلات نیم فصل وقت بدنسازی داشت و مسئله بدنی زیاد فرافکنی هست.

به گزارش مهر، سیدصالح مصطفوی که وقت سرمربیگری علیرضا منصوریان در کادر فنی استقلال حضور داشت، در تصویر العمل به صحبتهای وینفرد شفر بعد از بازی با العین مبنی بر انتقاد نسبت به بدنسازی پیش از فصل آبی پوشان، گفت: استقلال در ماه های گذشته و با حضور وینفرد شفر در اردوی کیش حاضر شد و حتی در تعطیلات نیم فصل و اردوی قطر هم وقت داشت تا کارهای بدنی انجام بدهد.

وی افزود: بدنسازی پیش از فصل حداکثر سه تا چهار ماه دوام می آورد و بعد از آن باید با تمرینات هفتگی و در نیم فصل، تیم را از نظر بدنی دوباره آماده کرد.

مسئله بدنی فرافکنی و بهانه است ، پاسخ مربی سابق استقلال به شفر

مربی سابق استقلال تصریح کرد: اگر شفر همان روند بعد از بازی فولاد، الهلال، الریان و پرسپولیس را ادامه می داد، موفق می شد. استقلال در هر یک از این مسابقه های چهار، پنج عوض کردن داشت ولی در بازی با پرسپولیس، بازی رفت با العین و بازی برگشت با این تیم با یک ترکیب به میدان رفت. شاید اگر این تغییرات ادامه پیدا می کرد، دیگر کسی حرف از خستگی نمی زد و بازیکنان استقلال سرحال بودند.

مصطفوی یادآور شد: ضمن اینکه شفر در بازی با العین، تعویض های دیرهنگامی داشت در حالی که العین در نیمه دوم و زمانی که از استقلال عقب بود، دو هافبک خلاق وارد زمین و سیستمش را عوض کرد. شاید بحث از مسئله بدنسازی پیش از فصل، فرافکنی و بهانه باشد.

مربی سابق استقلال در تصویر العمل به صحبت‌های سرمربی این تیم بعد از بازی با العین، گفت: تیم «شفر» در تعطیلات نیم فصل وقت بدنسازی داشت و مسئله بدنی زیاد فرافکنی ا

وی تاکید کرد: به نظر من استقلال مسئله بدنی ندارد. همانطور که پژمان منتظری بازیکن استقلال هم گفته بود ما مسئله بدنی نداریم. شاید مسئله این تیم خستگی باشد. اگر هم مسئله استقلال بدنی بوده هست، مربوط به تمرینات دو، سه ماه قبل است نه تمرینات ۱۰ ماه پیش.

مربی سابق استقلال در آخر با اشاره به عقب نشینی استقلال در نیمه دوم برابر العین، گفت: استقلال نمی خواست عقب نشینی کند ولی العین خودش را به حریف تحمیل کرد. این مسابقه ای بود بالاتر از سطح آسیا.

واژه های کلیدی: العین | مسابقه | استقلال | بدنسازی | عقب نشینی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs