همیشه بازار آمریکا میلادی گلدمن ساکس

همیشه: بازار آمریکا میلادی گلدمن ساکس سال میلادی اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار کنکور و دانشگاه آخرین مهلت عضویت کنکور 97 اعلام شد

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور از عضویت بیش از ۲۰۱ هزار داوطلب جهت شرکت در آزمون سراسری سال ۹۷ خبر داد و گفت: این مهلت هشتم بهمن ماه آخر می‌پذیرد. 

آخرین مهلت عضویت کنکور 97 اعلام شد

آخرین مهلت عضویت کنکور 97 اعلام شد

عبارات مهم : آموزش

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور از عضویت بیش از ۲۰۱ هزار داوطلب جهت شرکت در آزمون سراسری سال ۹۷ خبر داد و گفت: این مهلت هشتم بهمن ماه آخر می پذیرد.

دکتر حسین توکلی در گفت و گو با ایسنا، ضمن اعلام این مطلب اظهار کرد: عضویت جهت شرکت در آزمون سراسری سال ۹۷ از ساعت ۱۶ روز یکشنبه اول بهمن ۹۶ از طریق شبکه اینترنتی شرکت سنجش آموزش کشور شروع شده است و در روز یکشنبه ۸ بهمن ۹۶ آخر می پذیرد. همچنین دفترچه راهنمای عضویت یا به عبارت دیگر دفترچه شماره ۱ آزمون سراسری سال ۹۷ همزمان با شروع ثبت نام، روی سایت شرکت سنجش آموزش کشور قرار گرفت.

آخرین مهلت عضویت کنکور 97 اعلام شد

مشاورعالی شرکت سنجش آموزش کشور افزود: هر یک از داوطلبان جهت عضویت در آزمون سراسری سال ۹۷ ضرورت دارد در مهلت تعیین شده است به سایت شرکت سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه کرده و ضمن مطالعه دقیق دفترچه راهنمای عضویت یا به عبارت دیگر دفترچه شماره ۱ آزمون سراسری سال ۹۷ که بر روی سایت شرکت قرار دارد، نسبت به عضویت اقدام کنند.

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور اظهار کرد: تا ساعت ۸ صبحگاه امروز چهارشنبه سوم بهمن ماه تعداد ۲۰۱ هزار و ۷۲۷ داوطلب در آزمون فوق عضویت کردند.

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور از عضویت بیش از ۲۰۱ هزار داوطلب جهت شرکت در آزمون سراسری سال ۹۷ خبر داد و گفت: این مهلت هشتم بهمن ماه آخر می‌پذیرد. 

به گفته دکتر توکلی، با توجه به اینکه پرداخت هزینه عضویت منحصرا اینترنتی پرداخت می شود؛ لذا داوطلبان مورد نیاز است به وسیله کارت های عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آن ها فعال است با مراجعه به سایت شرکت سنجش و پرداخت مبلغ ۲۲۰ هزارریال به عنوان وجه ثبت نام، نسبت به دریافت اطلاعات کارت اعتباری عضویت اقدام کنند.

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور گفت: با توجه به اینکه در مراحل متفاوت فرایند این آزمون خدماتی از طریق ارسال خبر کوتاه به داوطلبان ارائه می شود لذا داوطلبانی که میل به به استفاده از خدمات خبر کوتاه داشته باشند، می توانند با گزینش گزینه مربوط و پرداخت مبلغ ۵ هزار ریال، از این خدمات استفاده کنند.

وی افزود: در آزمون سراسری سال ۹۷ دارندگان دیپلم نظام قدیم، بدون توجه به نوع دیپلم و دانش آموزان دوره پیش دانشگاهی و یا فارغ التحصیل پیش دانشگاهی بدون توجه به نوع مدرک پیش دانشگاهی با توجه به رشته های تحصیلی مورد علاقه خود که در جداول شماره ۲ تا ۶ دفترچه راهنمای شماره یک درج شده است هست، می توانند منحصرا متقاضی یکی ازگروه های آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی، هنر، و یا زبان های خارجی شوند و در تقاضا نامه اینترنتی عضویت آن را ثبت کنند.

آخرین مهلت عضویت کنکور 97 اعلام شد

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور اظهار کرد: در آزمون سراسری سال ۹۷، همانند آزمون سراسری سال ۹۶ به هر یک از داوطلبان گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی و زبان های خارجی، اجازه داده شده است است تا در صورتی که علاقمند به شرکت در گروه آزمایشی هنر نیز باشند، علاقمندی خود را در تقاضانامه عضویت اعلام کنند.بنابراین چنین داوطلبانی مورد نیاز است نسبت به پرداخت مبلغ ۲۲۰ هزار ریال دیگر علاوه بر وجه عضویت اولیه با عنوان علاقه مندی به شرکت در گروه هنر از طریق سایت شرکت سنجش اقدام کنند.

وی خاطر نشان کرد: به همین ترتیب به داوطلبان گروه های آزمایشی، ریاضی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی و هنر اجازه داده شده است است تا درصورتی که علاقه مند به شرکت در گروه زبان های خارجی نیز باشند، علاقه مندی خود را در تقاضا نامه عضویت اعلام کنند، بنابراین چنین داوطلبانی مورد نیاز است نسبت به پرداخت مبلغ ۲۲۰ هزار ریال دیگر علاوه بر وجه عضویت اولیه با عنوان علاقه مندی به شرکت در گروه زبان های خارجی از طریق سایت شرکت اقدام کنند.

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور از عضویت بیش از ۲۰۱ هزار داوطلب جهت شرکت در آزمون سراسری سال ۹۷ خبر داد و گفت: این مهلت هشتم بهمن ماه آخر می‌پذیرد. 

توکلی تصریح کرد: چنانچه داوطلبی علاقه مند به شرکت در گزینش رشته های تحصیلی دانشگاه خبر نور و موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی و غیر دولتی باشد مورد نیاز است ضمن اعلام علاقه مندی در تقاضانامه نسبت به پرداخت مبلغ ۱۱۰ هزار ریال دیگر از طریق سایت شرکت اقدام و کارت اعتباری مربوط را دریافت کنند.

به گفته وی، در رابطه با اعلام علاقه مندی به رشته های پردیس های دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی تهران، در صورت اعلام رسمی وزارت آموزش و پرورش، جهت پذیرش دانشجو در دانشگاه های مذکور مراتب در وقت پرینت کارت شرکت در آزمون و یا وقت گزینش رشته به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

آخرین مهلت عضویت کنکور 97 اعلام شد

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور گفت: داوطلبان بعد از تکمیل تقاضانامه اینترنتی عضویت و ارسال تصویر و بعد از دریافت شماره پرونده و کد پیگیری عضویت خود، می توانند در قسمت مشاهده و چاپ اطلاعات ثبت نامی، اطلاعات خود را مشاهده و از آن پرینت تهیه کنند.

وی افزود: کارت شرکت درآزمون سراسری سال ۹۷ به تمام داوطلبان گروه های آزمایشی پنج گانه، از روز دوشنبه ۴ تیر ۹۷ برروی سایت شرکت سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت و لذا داوطلبان باید از روز دوشنبه ۴ تیرماه ۹۷ لغایت روز چهارشنبه ۶ تیرماه ۹۷ به سایت شرکت سنجش آموزش کشور مراجعه کرده و نسبت به دریافت پرینت کارت شرکت در آزمون سراسری سال ۹۷ و برگ راهنمای مذکور اقدام کنند.

دکتر توکلی افزود: جهت داوطلبانی که در دو یا سه گروه آزمایشی متقاضی شرکت در آزمون هستند، باید علاوه بر دریافت پرینت کارت شرکت در آزمون گروه آزمایشی مهم خود، بر حسب مورد نسبت به دریافت پرینت کارت شرکت در آزمون گروه آزمایشی دوم و یا گروه های آزمایشی دوم و سوم، خود نیز اقدام کنند.

توکلی تصریح کرد: براساس برنامه زمانی آینده نگری شده، آزمون سراسری سال ۹۷ در روزهای پنج شنبه، هفتم و جمعه هشتم تیرماه ۹۷ در حوزه های امتحانی مربوط برگزار می شود. نتیجه اولیه آزمون به صورت کارنامه تنظیم و کارنامه مربوط در دهه دوم مرداد ماه ۹۷ بر روی سایت شرکت قرار می گیرد.

واژه های کلیدی: آموزش | داوطلبان | آزمون سراسری | گروه آزمایشی | اخبار کنکور و دانشگاه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs