همیشه بازار آمریکا میلادی گلدمن ساکس

همیشه: بازار آمریکا میلادی گلدمن ساکس سال میلادی اخبار اقتصادی و بازرگانی

تأیید رسمی دفن جسد مومیایی منسوب به رضاخان

پس از مدت ها بیانات مبهم و کلی گویی راجع به آینده مومیایی کشف شده است در شهر ری و خبرهای تأییدنشده از دفن آن، روز گذشته فرماندار خاص شهرستان ری در گفت وگو ب..

ادامه مطلب

سامسونگ رجیستر شود واردات رسمی گوشی چند برابر زیاد کردن می‌یابد

مدیرکل فناوری اطلاعات ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز تاکید کرد: با اجرای رجیستری تا آخر پاییز امسال، حدود ۱۶۰ درصد رشد در واردات رسمی انواع گوشی تلفن ه..

ادامه مطلب

بایگانی شرکت برق حرارتی ذوب شده است است/ تکذیب وجود بنزین در ساختمان ، نماینده مجلس

نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس شورای اسلامی با تشریح شرح دیدار بعضی از نمایندگان پایتخت کشور عزیزمان ایران از ساختمان شرکت برق حرارتی در..

ادامه مطلب

احتمال ریزش بهمن در جاده‌های کوهستانی ، افزایش تدریجی دما در کشور

مدیر پیش‌بینی و هشدار سریع شرکت هواشناسی با بیان اینکه در سه روز آینده روند زیاد کردن تدریجی دما در اغلب مناطق کشور انتظار می‌رود، گفت: البته همچنان به علت..

ادامه مطلب

جهت مذاکره با پوتین راجع به کشور عزیزمان ایران به مسکو می‌روم / نتانیاهو

نخست وزیر رژیم صهیونیستی پیش از عزیمت به روسیه اعلام کرد در دیدارش با پوتین راجع به کارها نظامی گرانه کشور عزیزمان ایران در منطقه با او مذاکره خواهد ک..

ادامه مطلب

تکذیب خبر وقوع زلزله در پایتخت کشور عزیزمان ایران

به گزارش مهر، پیرحسین کولیوند، مدیر شرکت اورژانس کشور در پی انتشار خبری در بعضی رسانه ها مبنی بر وقوع زلزله در پایتخت کشور عزیزمان ایران به شدت این خبر را ..

ادامه مطلب

قدرت الله نوروزی شهردار اصفهان شد

رئیس موقت منتخبان شورای پنجم شهر اصفهان گفت: قدرت الله نوروزی صبحگاه امروز به عنوان شهردار اصفهان گزینش شد. قدرت الله نوروزی شهردار اصفهان ش..

ادامه مطلب

هشدار راجع به خط هفت

محسن هاشمی: شهردار آينده در نخستین اقدام بايد خط ٧ متروي پایتخت کشور عزیزمان ایران را تعطيل كند چون امنيت مردم در خطر است مديرعامل متروي پایتخت کشور ..

ادامه مطلب