همیشه بازار آمریکا میلادی گلدمن ساکس

همیشه: بازار آمریکا میلادی گلدمن ساکس سال میلادی اخبار اقتصادی و بازرگانی

چین جای آمریکا را می‌گیرد / صدراعظم اتریش

صدراعظم اتریش در سخنانی به بیان عقاید خود راجع به نظم جهانی پیش‌رو پرداخت و گفت، با توجه به دور شدن آمریکا از سیاست بین‌المللی، چین خلأ به وجود آمده را..

ادامه مطلب

پینوکیویی به نام ترامپ

دروغ‌پردازی‌ها و بیانات نادرست و غیردقیق رییس‌جمهوری آمریکا در موارد بسیاری او را در معرض انتقاد سیاستمداران قرار داده و البته سوژه رسانه‌ها کرده اس..

ادامه مطلب

نامه سرکرده داعش در ترکیه کشف شد

نیروهای پلیس ترکیه طی عملیاتی ۱۲ مظنون داعشی را که به دنبال برنامه‌ریزی جهت انجام حملات تروریستی بودند، در خانه‌ای در شهر آدانا بازداشت کردند.  ..

ادامه مطلب

پادشاه عربستان سعودی هفته آینده به نفع محمد بن سلمان از منصب کناره‌گیری می‌کند / «دیلی میل»

رسانه غربی در گزارشی اختصاصی از کناره‌گیری ملک سلمان به نفع پسرش از سمت پادشاهی عربستان سعودی طی هفته آینده خبر داد. «دیلی میل»: پادشاه عربستان سعودی..

ادامه مطلب

پرواز بمب‌افکن‌های آمریکا بر فراز شبه جزیره کره همزمان با احتمال آزمایش موشکی تازه پیونگ‌یانگ

دو بمب افکن مافوق صوت راهبردی آمریکا اقدام به پرواز بر فراز شبه جزیره کره و اجرای یک بمباران ناگهانی و سریع را تمرین کردند. پرواز بمب افکن ..

ادامه مطلب

جزئیات طرح تازه کویت جهت حل بحران قطر و همسایگانش

در سایه فضای مثبت سفرهای فرستاده امیر کویت به عربستان، امارات، بحرین، عمان و مصر طی ۴۸ ساعت گذشته کویت طرح جدیدی جهت حل بحران میان کشورهای عرب حاشیه خل..

ادامه مطلب

ونزوئلا گواهی است… ، وعده ها توخالی است

اگر روند 8 ساله 84 تا 92 در ایرانِ ما و توزیع پول بدون سرمایه گذاری ادامه یافته بود بعید نبود که امروز ما هم با مشکلاتی شبیه ونزوئلا روبه رو شویم. منتها..

ادامه مطلب