همیشه بازار آمریکا میلادی گلدمن ساکس

همیشه: بازار آمریکا میلادی گلدمن ساکس سال میلادی اخبار اقتصادی و بازرگانی

مسئله بدنی فرافکنی و بهانه است ، پاسخ مربی سابق استقلال به شفر

مربی سابق استقلال در تصویر العمل به صحبت‌های سرمربی این تیم بعد از بازی با العین، گفت: تیم «شفر» در تعطیلات نیم فصل وقت بدنسازی داشت و مسئله بدنی زی..

ادامه مطلب

می‌توانیم در لیگ قهرمانان در آزادی میزبانی خوبی داشته باشیم / گرشاسبی

سرپرست کلوب پرسپولیس گفت: با توجه به شرایطی که هفته گذشته در پایتخت کشور عزیزمان ایران تجربه کرده بودیم، مسئولان ورزشگاه آزادی جهت برگزاری خوب مسابقه، سنگ ت..

ادامه مطلب

تیمم روح بزرگی دارد/ یک ایجنت ایرانی نگذاشت بازیکن مدنظرم به استقلال بیاید ، شفر

سرمربی استقلال گفت که یک ایجنت در کشور عزیزمان ایران از کشور خود بد گفته تا بازیکن مدنظر آبی‌ها از آمدن به کشور عزیزمان ایران پشیمان شود. ..

ادامه مطلب

جدایی به یک شرط خاص , بند تازه در قرارداد مسی

در قرارداد تازه لیونل مسی با بارسلونا بندی ذکر شده است است که اجازه جدایی به این بازیکن بدون پرداخت ۷۰۰ میلیون یورو هزینه آزادسازی او وجود دارد. ب..

ادامه مطلب

اگر ممنوع التصویر شده است باشم/ خدا را شکر می‌کنم, یک مربی در سال اقتصاد مقاوم

سرمربی اسبق تیم ملی کشور عزیزمان ایران گفت: تاکنون با دید مقایسه به طارمی و منشا نگاه نکرده‌ام.  مایلی کهن: اگر ممنوع التصویر شده است باش..

ادامه مطلب

مهدی جهت گرفتن رضایتنامه از پرسپولیس به اوکراین می‌رود! ، ادعای عجیب پدر طارمی

پدر مهدی طارمی می‌گوید این بازیکن با نشانه گرفتن رضایتنامه از پرسپولیس راهی اردوی اوکراین می‌شود! ادعای عجیب پدر طارمی/ مهدی جهت گرفتن رضا..

ادامه مطلب

پخش زنده والیبال کشور عزیزمان ایران – امریکا از شبکه سه

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی صداوسیما، این مسابقه از سری مسابقه های لیگ جهانی والیبال (FIVB – Vollyball World League) است که درکاتوویتس لهست..

ادامه مطلب

این هم آنالیز به سبک منصوریان!

«منصوریان: فوتبال هم که می بینم کاغذ و قلم دستم است تا نت برداری کنم» این اظهار نظر، دستمایه محمدرضا میرشاه ولد باری انتشار کارتونی در اینستاگرامش شده..

ادامه مطلب

به حکم بازی با لخویا اعتراض کردیم/ مسئله قراردادهای تازه با درایت تاج حل می‌شود ، طاهری

سرپرست کلوب پرسپولیس گفت: ما به محض دریافت نامه کنفدراسیون فوتبال آسیا اعتراض خود را با استناد به موارد حقوقی آماده کرده و ارسال کردیم. ط..

ادامه مطلب